Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ćwiczenia „Kra lodowa" Strzelce Krajeńskie

 
W dniu 29.01.2014 roku na Jeziorze Górnym w Strzelcach Krajeńskich przeprowadzono ćwiczenia z zakresu ratownictwa lodowego. W ćwiczeniach poza JRG PSP w Strzelcach Krajeńskich brały udział jednostki OSP z Drezdenka, Dobiegniewa, Starego Kurowa i Pławina. Wszystkie jednostki biorące udział w ćwiczeniach posiadają na swym wyposażeniu sprzęt potrzebny do tego typu akcji i ćwiczyły kilka wariantów wydobywania osób pod którym załamała się pokrywa lodowa. Czytaj więcej: strzelce24.pl/wiadomo%C5%9Bci/575-za%C5%82ama%C5%82-si%C4%99-l%C3%B3d-pod-cz%C5%82owiekiem-wideo

 


strzelce24
 
Data pliku video: 2014-01-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzelecko-drezdenecki

  Powiat strzelecko-drezdenecki - powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w mieście Strzelce Krajeńskie. Został on utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Stare Kurowo, Zwierzyn. Na obszarze 1248 km² mieszka 50 tys. osób.

  Każdy turysta powinien zwrócić uwagę na część Drawieńskiego Parku Narodowego, zajmującego północno-zachodni fragment powiatu i niewielką część Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Do niezwykle cennych niewątpliwie należy zaliczyć gotycki kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej w Strzelcach Krajeńskich. W powicie znajdziemy pięć rezerwatów przyrody, cztery piesze szlaki turystyczne i trzy trasy wodne.

  Do regionu dojedziemy drogą krajową nr 22 i wojewódzką 156.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola