Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Strzelce Krajeńskie, Dobiegniew, Drezdenko, Stare Kurowo, Zwierzyn
Belka
Piątek, 17 Sierpnia 2018   imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 

"STARTUJ Z FIO - NOWY POCZĄTEK" mikrodotacje dla...

Data dodania: 2018-08-17
21.08.2018 O GODZ. 17:00 W SALI WIEJSKIEJ W GOŚCIMCU, 66-505 ZWIERZYN, ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, GRUP NIEFORMALNYCH I SAMOPOMOCOWYCH Z TERENU POWIATU STRZELECKO- DREZDENECKIEGO. więcej »
 
 

W Gostchorzu mieszkańcy zbierają pieniądze, aby...

Data dodania: 2018-08-14
2 września odbędzie się Festyn Parafialny koło kościoła w Gostchorzu. Mieszkańcy zbierają pieniądze na remont miejscowej świątyni. więcej »
 
 

Majaland: kiedy otwarcie? Jakie atrakcje czekają na...

Data dodania: 2018-08-14
Już 29 września odbędzie się wielkie otwarcie parku rozrywki Majaland. Park powstaje w Kownatach, niewielkiej miejscowości pod Torzymiem, blisko zjazdu z autostrady A2. więcej »
 
 

Zmiana trasy IX Lotto Drużynowego Biegu...

Data dodania: 2018-08-14
Już w sobotę 8 września w Zielonej Górze odbędzie się IX Lotto Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar „Gazety Lubuskiej”. Zapisy wciąż trwają, a liczb... więcej »
 
 

W Święto Wojska Polskiego w Kęszycy Leśnej...

Data dodania: 2018-08-14
Ponad sto osób zgłosiło się na III Bieg Żołnierza, który rozegrany zostanie w środę, 15 sierpnia, w Kęszycy Leśnej pod Międzyrzeczem. więcej »
 
 

Plażing w Długiem i rejs po malowniczych Lubuskich...

Data dodania: 2018-08-14
Z wielkiej plaży w niewielkim Długiem koło Strzelec Krajeńskich wypływa się na wodne szlaki przepięknych Lubuskich Mazur. Zanim jednak ruszymy w rejs, warto chwilę popla... więcej »
 
 

Sklepy 15 sierpnia. Jak otwarte? Godziny otwarcia...

Data dodania: 2018-08-14
Jak otwarte sklepy 15 sierpnia? To dzień świąteczny i większość sklepów będzie zamknięta. 15 sierpnia obchodzimy aż dwa święta, kościelne i pa... więcej »
 
 

Na odpuście w katedrze w Gorzowie zagrają......

Data dodania: 2018-08-14
W środę 15 sierpnia w Kościele jest uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. To patronalne święto katedry w Gorzowie. Z tej najpierw odbędzie si&#... więcej »
 
 

Nasi strażacy walczyli w Szwecji z ogniem i......

Data dodania: 2018-08-14
Daniel Pietrzak i Piotr Sobstyl brali udział w akcji gaszenia pożarów w Szwecji. W poniedziałek opowiedzieli, jak ona przebiegała. więcej »
 
 

TOP 16 atrakcji w Gorzowie. Te miejsca chwalą...

Data dodania: 2018-08-13
Od lat - albo od urodzenia - mieszkacie w Gorzowie. Kiedy macie wymienić kilka najciekawszych miejsc w mieście, jakie miejsca przychodzą Wam do głowy? Albo inaczej: przyjeżdża do Was na wakacje rodzin... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1016
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzelecko-drezdenecki

  Powiat strzelecko-drezdenecki - powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w mieście Strzelce Krajeńskie. Został on utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Stare Kurowo, Zwierzyn. Na obszarze 1248 km² mieszka 50 tys. osób.

  Każdy turysta powinien zwrócić uwagę na część Drawieńskiego Parku Narodowego, zajmującego północno-zachodni fragment powiatu i niewielką część Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Do niezwykle cennych niewątpliwie należy zaliczyć gotycki kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej w Strzelcach Krajeńskich. W powicie znajdziemy pięć rezerwatów przyrody, cztery piesze szlaki turystyczne i trzy trasy wodne.

  Do regionu dojedziemy drogą krajową nr 22 i wojewódzką 156.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola