Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czelny - Wyciąg z róży (Strzelce Krajeńskie) & Patrol Turystyczny "Leśne Jastrzębie"

 
Zmiana pseudonimu wzięła się z pomysłu kilku osób, musimy zastąpić "Kruhego", ponieważ istnieje już taka ksywa i często jesteśmy myleni. Miłego słuchania! :) Patrol Turystyczny "Leśne Jastrzębie" to patrol wykonujący znak służby turystyce z 1 Strzeleckiego Szczepu "Czarna Jedynka" im. Cichociemnych, w skład którego wchodzą: Paulina Janas, Kamil Wójcicki, Bartosz Minkiewicz, Maurycy Proszowski. Prod. LionRiddims Tekst: Ref. Jestem w Strzelcach i nie obchodzi mnie już reszta, A szczęścia przedsmak drzemie we mnie, gdy się przemieszczam Po ulicach i zachwyca mnie piękny ten świat. Strzelce Krajeńskie, podróż enta do tego miejsca. (x2) 6 rano, otwieram oczy, muszę się ruszyć, Muszę wstać, zobaczyć dzisiejszy plan podróży. Dzień dobrze mi wróży, herbata z wyciągiem z róży dobrze mi służy. Na niebie pogoda lekko się chmurzy. Zapach po burzy zachęca mnie do działania, Na nogi buty, słuchawki na uszy, coś do ubrania, Coś do zjedzenia kupię w biegu, bo czas pogania. Wychodzę na miasto, Strzelce witam od rana. Idę zobaczyć mur z kamieni, fortyfikacje, Co ponoć bronił miasta, gdy miało złą sytuację. Po drodze baszta, Więzienna Baszta, brzmi trochę strasznie, Lecz służyła dla bezpieczeństwa, poważnie, I co jest ważne, spotkałem kilku ludzi z drewna, Co stali obok muru trzymając gitary w rękach. Grając na instrumentach, badali wzrokiem wszechświat, Twardo stojąc na piętach, z membran bicie bębna, a! Ref. Jestem w Strzelcach... (x2) Wolno się poruszam, idę w stronę ratusza, A tuż, tuż widzę wielki dom Jezusa, Akurat nie mam chwili, by tam zalukać, Bo jeszcze tyle mil, mili, przejdę w moich butach. Zapukam do Bramy Młyńskiej, do Wieży Ciśnień pójdę, Na moście obok jeziora zawieszę z połówką kłódkę. Bardzo uroczy jest mój dzień, tu gdzie zastałem furtkę otwartą. Od razu wszedłem, zobaczyłem światło. Zachód słońca wskazuje teraz nową trasę, Idę na rynek, harcerze dzielą się ze mną czasem. Traktują jak rodzinę, śpiewają głośno jak mogą, Są jakby jednym organizmem, jedną załogą. Nogi mam po to, by iść i przemierzać więcej, Nawijam nocą, daje wokalom wolną przestrzeń. Tu każdy proton pragnie odwiedzić nowe miejsce, A słów potok jest po to, by ułożyć się w refren. Idę na festyn, powiedzmy chyba raczej biegnę, Muszę być pierwszy i muszę zająć dobre miejsce. Muzyka dudni, kolumny widać przed zakrętem, A pan burmistrz podaje innym ludziom rękę. I to jest piękne! Godzinę z ludźmi się bawiłem, Dużo widziałem, dużo słyszałem, dużo zwiedziłem. Nie żałuję, sobota na pewno posłuży, Powrót do hotelu, herbata z wyciągiem z róży. Ref. Jestem w Strzelcach... (x2)

 


Swallow Crew
 
Data pliku video: 2016-08-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzelecko-drezdenecki

  Powiat strzelecko-drezdenecki - powiat w województwie lubelskim ma swoją siedzibę w mieście Strzelce Krajeńskie. Został on utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Stare Kurowo, Zwierzyn. Na obszarze 1248 km² mieszka 50 tys. osób.

  Każdy turysta powinien zwrócić uwagę na część Drawieńskiego Parku Narodowego, zajmującego północno-zachodni fragment powiatu i niewielką część Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Do niezwykle cennych niewątpliwie należy zaliczyć gotycki kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej w Strzelcach Krajeńskich. W powicie znajdziemy pięć rezerwatów przyrody, cztery piesze szlaki turystyczne i trzy trasy wodne.

  Do regionu dojedziemy drogą krajową nr 22 i wojewódzką 156.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola